Čištění koberců Praha

Koberec u Vás doma, v kanceláři či na jiném místě Vám vyčistíme za neodolatelné ceny. Kromě čištění koberců zajišťujeme kompletní úklid kanceláří, mytí oken, nebo údržbu podlah. Při čištění koberců používáme následující metody a postupy.

Čištění koberců suchou metodou:

Suché čištění koberců je metoda, která je ekologicky nezávadná a nikterak neškodí okolnímu prostředí. Zároveň je však velice efektivní co se týče úspory času. Plocha vyčištěná tímto způsobem je totiž ihned průchozí. Námi využívaná metoda je co se týče účinnosti velice efektivní, lze aplikovat na všechny typy koberců včetně koberců zátěžových, s krátkými a a dlouhými chlupy. Postačí pouze přírodní čistící granulát.

Mokré čištění koberců:

Jinak řečeno mokré vysávání nebo tepování. Jedná se pravděpodobně o nejefektivnější metodu, užívanou při hloubkovém čištění koberců. Proces spočívá ve vstřikování chemického roztoku do tkaniny koberce a následném odsávání do přídavné nádrže. Pomocí této metody dochází nejen k dezinfekci koberce a odstranění roztočů, ale též prospěje regeneraci vláken a vyjasnění zašlých barev. Na závěr čistícího procesu je nezbytné nechat navlhlý koberec důkladně vyschnout. Délku schnutí určí náš zaměstnanec.

Parní čištění koberců:

Při aplikaci této metody používáme úklidový parní stroj. Během čištění pomocí páry dochází k průniku do vláken koberce a přírodnímu rozpuštění tuku a znečištění. V případě této metody se užívá malé množství vody, čili koberec je ihned suchý. Práce s párou může být při neopatrné manipulaci nebezpečná, proto je prováděna pouze vyškolenými odborníky. Jedná se o ekologicky nezávadnou metodu, čili je vhodnou alternativou k chemickému čištění.

Impregnace koberců:

Impregnace je metoda, která se využívá v případě že chcete ochrání čerstvě vyčištěný koberec, či nábytek. Aplikací této metody docílíme vzniku ochranné vrstvy okolo vlákna koberce. Díky této vrstvě je koberec odolnější proti bakteriím, roztočům a nečistotám. Jeho údržba je následně jednodušší a nezabere tolik času.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA