Údržba podlah

Co se týče údržby podlah, používáme ty nejmodernější metody, postupy a přípravky, které Vaši podlahu nejen dokonale vyčistí, ale také ošetří. Údržbu podlah, stejně jako úklid kanceláří, čištění koberců, mytí oken a další naše služby poskytujeme pro zákazníky z Prahy.

Metalické disperzní politury

Jedná se o specifickou metodu údržby podlahy. Za pomocí speciálního lesklého laku, který je nanášen na podlahu. V první řadě je důležité plochu klasicky vytřít, následně jí nalakovat. Za pomocí chemických prostředků dojde k eliminaci mikrobů, a rozpuštění nečistot. Podlahy se následně budou lesknout jako zrcadlo.

Údržba podlah

Perfektně vyleštíme a dezinfikujeme veškeré typy povrchů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Politury na různé druhy podlah

  1. S provedením vymezovače porů „POLYMER-GRUNDIERER
  2. Nanášení politury ve třech vrstvách
  3. Po dokonalém zaschnutí přeleštění a zapečení strojem „HIGTSPEED

Krystalizace mramoru

Krystalizace mramoru je přírodní, časově náročný proces, který v nekontrolovaném prostředí trvá stovky až tisíce let. Současné technologie nám naštěstí umožňují využití tohoto procesu. Pomocí chemických látek a mechanického působení dochází ke krystalizaci mramorových podlah. Nedoporučujeme tuto metodu využívat častěji, než jednou za rok. Takto upravené plochy se udržují následně běžnými postupy, bez potřeby specializovaných prostředků, či techniky.