Úklidová firma Praha – informace

Naše společnost – Úklid Pechoč nabízí úklidové služby – úklid kanceláří, čištění koberců, mytí oken, údržba podlah – politury a krystalizace a další. Naše služby poskytujeme zákazníkům v Praze a okolí.

10930259_l

Jsme prověřená úklidová firma, s dlouholetou tradicí a spokojenými zákazníky. Provádíme generální úklidy, úklidy kanceláří, domácností a veškerých obytných i neobytných prostor. Stejně tak se specializujeme na čištění koberců a čalounění a provádíme mytí oken. Sháníte-li spolehlivou společnost, která provede precizní úklid, neváhejte nás kontaktovat. Netrapte se již nadále s úklidem, přenechte jej odborníkům. S námi se domluvíte na jakékoliv formě úklidu.

Přístup

S našimi klienty komunikujeme na profesionální úrovni. Máme přísné interní předpisy a pravidla, podle kterých se řídíme a dodržujeme standard námi poskytovaných služeb.

Organizační schopnosti

Máme dlouholeté zkušenosti s organizováním úklidů a řízením pracovníků, díky tomu se nemusíte obávat, že bychom nesplnili námi slíbené závazky. Veškeré úklidové práce jsou prováděny zodpovědně a spolehlivě.

Přátelský personál

Dodržujeme přísné personální pravidla co se týče přijímání zaměstnanců. Všichni naši zaměstnanci jsou profesionálně proškoleni. Naši personalisté kontrolují a koordinují nábor zaměstnanců podle zásad naší společnosti. Zakládáme si na spokojeném klientovi, proto jsou naši zaměstnanci vždy ochotní a příjemní.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA