Úklid kanceláří Praha

Úklid kanceláří Praha u nás zahrnuje luxování a vytírání podlah, stírání stolů a jejich leštění, otírání lampiček a telefonu, otírání a leštění nábytku a vysávání čalouněného nábytku. Prosklený nábytek, stejně jako skleněné výplně a prosklené dveře  dokonale vyleštíme a umyjeme. Samozřejmostí během úklidu kanceláří pro nás je i vysypávání a mytí popelníků a košů a vkládání igelitových pytlů. Kancelář Vaší firmy uklidíme jak v Praze, tak v jejím okolí.

Jak provádíme úklid kanceláří

  • denní úklid kanceláří dle výše uvedeného druhu služeb
  • denní kontrola uzavřených oken a dveří od kanceláří
  • týdenní úklid mytí odkládacích ploch nábytku, květinových stolků, a okenních rámů v dosahu uklizečky
  • věnovaní zvýšené kontroly při úklidu PC
  • kvalitu úklidu zajistíme dle dohody, kdy bude k dispozici vedoucí úklidu, která bude pravidelně i namátkově kontrolovat kvalitu úklidu. Společnost je pojištěna.

Úklid kanceláří budou provedeny dle vypracované přílohy specifikace úklidu. Naši pracovníci mají pracovní smlouvy většinou od začátku společnosti a někteří od začátků našeho podnikání. Takže fluktuace u naší společnosti je minimální. Snažíme se, aby se při úklidech  kanceláří a bytů pracovníci neměnili. Naše zaměstnance pravidelně proškolujeme o bezpečnosti práce a  informujeme o nových čistících prostředcích. Dále naši pracovníci mají všichni výpis trestního rejstříku, na požádání předložíme.

  1. Úklidovou techniku a vybavení používáme dostupných evropských výrobců značek – WAP, ROWENTA, ETA, KÄRCHER, VAX, VILEDA.
  2. Úklidovou techniku každý rok obnovujeme.
  3. Čistící prostředky používáme z velké části z dovozu – SRN Fy. TANA-CHEMIE, GMBH – WERNER & MERTZ PROFESSIONAL, Fy. HENKEL, ale také tuzemské firmy DRUCHEMA.

Pokud se rozhodnete pro naší společnost, vypracujeme společně s pověřenou osobou přesnou přílohu úklidových prací a připravíme k oboustranně odsouhlasení smlouvy o provádění pravidelného úklidu.

Provádíme doplňování sanitární zásoby – toaletní papír (všech velikostí) tekuté mýdla, tekutá mýdla s krémem a solvíny a gely závěsy a kameny do toaletních mís a pisoárů hygienické sáčky na dámské toalety, TORK papírové ručníky. Dodáme a namontujeme zásobníky na toalety i do kuchyňských koutů a linek veliký sortiment.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA