Mytí oken Praha

Mytí oken provádíme v souladu s ekologickými zásadami, bez zbytečného znečišťování okolního prostředí. Samotný proces je prováděn stěrkovým způsobem. Směs saponátu a vody je nanášená na rozmývák. Přiměřeně, podle znečištění prostředí se následně aplikuje na zanesené prosklené plochy. Na závěr celého procesu se zbylá voda ze skla setře stěrkou a nečistoty odstraníme savým papírem. Samozřejmostí, kterou poskytujeme při mytí oken je i čištění rámů a parapetů.

Hlavní důraz je při provádění jakékoliv úklidové činnosti kladen na maximální spokojenost klienta. Maximální spokojenosti klienta ovšem nedosáhneme bez kvalitně odvedené práce a bez solidního přístupu. Proto při své práce aplikujeme moderní metody a pracovní postupy.

Využijte nabídky mytí oken Praha od naší firmy

Naše úklidová firma disponuje vyškolenými zaměstnanci. Využíváme moderní techniku a profesionální pomůcky. Z důvodů prevence případných úrazů našich pracovníků, či poškození předmětů klienta provádíme pravidelné školení a prezentace nových technologií a novinek v oblasti chemických prostředků.

Nemůžeme si dovolit klientům poskytovat služby nekvalitně, proto si můžete být jisti, že veškerou práci ohledně mytí oken provedeme svědomitě a spolehlivě. Po ukončení práce se můžete těšit na zářivě čistá okna bez nečistot a šmouh.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

 

Úklidové služby mytí oken

  • Otření rámů provádíme na všech typech oken.
  • V ceně není zahrnuté mytí prosklené lodžie, nebo terasy, balkonu ( je možné doobjednat).
  • Mytí oken se nevztahuje i na mytí žaluzií.
  • Objednávka termínu do 48 hodin příplatek 100%
  • Úklidy i o víkendu
  • Čistící prostředky v ceně
 nejlevnější mytí oken